Digiturk internet paketleri

Digiturk ile hem internet hem de TV yayın paketlerini birlikte alarak tek fatura üzerinden işlem görebilirsiniz. TV paketleri ile internet paketleri birleştirildiğinde daha ucuz fiyat üzerinden hizmet alırsınız.

Kampanya kapsamındaki paketlere;

  • Başka operatörlerden geçiş
  • Mevcut Digiturk aboneleri
  • Yeni internet başvurusu

Yapıldığı takdirde yararlanabilirsiniz.

Digiturk internet

Digiturk internet ve TV paketleri için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

  1. Digiturk TV ve ADSL/VDSL internet paketleri
  2. Digiturk TV ve Fiber internet paketleri

Digiturk TV ve ADSL/VDSL internet

Digiturk ile ADSL/VDSL internet paketleri abonenin altyapı uygunluğuna göre hızlarda verilir. Modem, aktivasyon ve bağlantı ücretleri kampanyaya dahil olunduğu sürece ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Altyapı sağlayıcısı Türk Telekom altyapısı üzerinden verilmektedir. Mevcut ev internet kullanıcıları, yeni ev interneti almak isteyen müşteriler ve Digiturk TV yayın hizmetinden faydalanan aboneler kampanyaya dahil olabilir.

Digiturk TV ve Fiber internet

Digiturk ile Fiber internet paketleri abonenin altyapı uygunluğuna göre hızlarda verilir. Modem, aktivasyon, bağlantı ve kurulum ücretleri kampanyaya dahil olunduğu sürece ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Altyapı sağlayıcısı Turkcell Superonline fiber optik altyapısı üzerinden verilmektedir. Mevcut ev internet kullanıcıları, yeni ev interneti almak isteyen müşteriler ve Digiturk TV yayın hizmetinden faydalanan aboneler kampanyaya dahil olabilir.